Відділ продажу


Бажаєте дiзнатись бiльше?

Потрібна додаткова інформація або у Вас є пропозиція? Надішліть нам повідомлення за допомогою спеціальної форми, розташованої нижче. Ми обов'язково Вам відповімо! Щоб заощадити час, рекомендуємо зателефонувати до нашого call-center.
 • (044) 462-59-49
 • Пільга:

  Особливості страхування цивільно-правової відповідальності окремих категорій громадян України Учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду I групи, у його присутності, звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України.

  Відшкодування збитків від дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи, проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.

  Розмір страхового платежу за одним внутрішнім договором страхування зменшується на 50 відсотків, за умови, що страхувальником є громадянин України - учасник війни, інвалід II групи, особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесена до I або II категорії, пенсіонер, а забезпечений транспортний засіб має робочий об'єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних включно та належить цьому громадянину на праві власності. Зазначена пільга надається за умови особистого керування таким транспортним засобом особою, яка належить до визначених у цьому пункті категорій громадян України, без мети надання платних послуг з перевезення пасажирів або вантажу. Для полісів форми 2011 року в полісі в розділі 6 в графі «Документ, що посвідчує особу (для пільговика – документ, що підтверджує його право зменшення розміру страхового платежу)» вказується назва документа, серія, номер та дата видачі. *Ця умова розповсюджується тільки на транспортні засоби типів А та В, для транспортних засобів типів С, D, E, F в разі їх використання особами зазначеними вище – знижка не надається

  Розрахунок ОСЦПВ

  Місце реєстрації ТЗ:
  Категорія ТЗ:
  Франшиза:
  Пільги:
  Платіж: 0  грн.