"Страховий поліс - ремінь безпеки від фінансових ризиків." - Констянтин Мадей

(044) 462-59-49

Онлайн заявка на Автоцивілку

*** Вкажіть об'єм двигуна для розрахунку тарифу Автоцивілки
*** Вкажіть населений пункт, де зареєстрований Ваш автомобіль.
*** Якщо у вас немає пільгів, виберіть варіант «Без пільг»

Переваги страхування у Нас

 • 1.

  Нові ліміти - старі ціни

  Замовивши поліс у нас Ви отримуєте оновлені, підвищені ліміти відповідальності перед третіми особами (100 000 - майно, 200 000 - шкода здоров'ю) за старими цінами.

 • 2.

  Франшиза - 0 або 500грн

  У разі страхового випадку компанія повністю покриває збитки.

 • 3.

  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна кур'єрська доставка в межах міста.

 • 4.

  Швидке вирішення проблем

  Служба клієнтської підтримки та швидке врегулювання страхових справ.

У Вас виникло запитання?
Залиште Ваші дані і ми вас проконсультуємо.

Наші Виплати

 • Виплати за 1 квартал 2016 року.

  За 1 квартал 2016 року ПрАТ СК"Страховий Капітал" було виплачено більш ніж 800 000 грн., що складає - 60% від об'єму зібраних премій.

 • Виплати за 12 місяців 2015 року.

  За 12 місяців 2015 року ПрАТ "СК "Страховий капітал" врегульовано 357 страхових справ на загальну суму - 5 515 736,62 грн.

 • Виплати за 12 місяців 2014 року.

  За 12 місяців 2014 року ПрАТ "СК "Страховий капітал" врегульовано 217 страхових справ на загальну суму - 2 280 685,51 грн.

Відгуки

Очень довольная осталась выплатой. Классная и выгодная стаховка оказалась эта КАСКО-ЭКОНОМ. Всего за 1000 грн., а сервис как на полную КАСКО. Думала какой то подвох будет, на полную выплату и не надеялась. Ну если логично подумать - за дешевый продукт получишь дешевый сервис, а нет - все давже ничего. Ребята адекватные работают в урегулировании, все обьяснили и довольно быстро выплатили. Хватило на ремонт полностью, своих денег даже не доплачивала, как это обычно происходит со страховыми, особенно в это время. Честно, без всякой лести, осталась довольна страховой компанией и ребятами, никто ни разу не нагрубил и все доступно обьясняют. Даже мне дотошной ))). Всем рекомендую! Спасибо

Ирина. студентка

Хочу щиро подякувати страховій компанії "Страховий Капітал"
14.01.2016 року потрапила у ДТП. В цей день погода була не дуже задовільною, було слизько. Виїжджала з узького провулку на головну дорогу. Коли загальмувала, машина пішла юзом на проїжджу частину. В цей час їхала маршрутка Богдан, яка зачепила задній бампер, та відірвала його. Було пошкоджено бокову частину Богдана.
Так як це було в перше ( хай буде і в останнє), не знала що робити, тому одразу же набрала страхову, де мені дали чітку інструкцію, як діяти в даній ситуації. Відшкодування було виплачено дуже швидко. Страхова компанія взяла все в свої руки.
Дуже вдячна працівникам СК"Страховий Капітал" за оперативність.
Після цього усім знайомим раджу цю страхову!

Інна. учитель.

Що таке ОСЦПВ?

Обов'язкове Страхування Цивільно-Правової Відповідальності власників транспортних засобів.

«обов'язкове» - для всіх автовласників за винятком окремих категорій пільговиків, «відповідальності» - ви страхуєте не свій автомобіль, а свої гроші, які будуть потрібні для компенсації збитку, нанесеного майну або здоров'ю третіх осіб з вашої вини.

Хто може не страхувати Автоцивілку?

Якщо ви інвалід І групи, учасник бойових дій або інвалід війни і особисто керуєте транспортним засобом, автоцивілка вам не потрібна. У всіх інших випадках за її відсутність вам загрожує штраф у розмірі від 425 до 850 грн.

Документи

 • Техпаспорт

 • Посвідчення водія або паспорт

 • ІПН

 • Пільгове посвідчення